Organisatie

 

Organisatie

Realworks is een jonge, dynamische organisatie die ICT-diensten levert aan alle soorten Vastgoedprofessionals.

De basis van de dienstverlening is een uitgebreide backoffice-applicatie, ontwikkeld door ICT-professionals. Het Realworks systeem is een dynamisch pakket, dat continu wordt doorontwikkeld op basis van input en behoeftes van klanten. Het hechte team van Realworks, met meer dan 40 knappe koppen, is gedreven door één gezamenlijke missie:

“ Het ontwikkelen en leveren van innovatieve diensten die bijdragen aan het optimaliseren van de bedrijfsprocessen en het bevorderen van het klantcontact van de vastgoedprofessional.”

Realworks werkt voor ruim 80% van de landelijke NVM makelaarskantoren en is uitgegroeid tot een betrouwbare en professionele partner. De professionaliteit uit zich in het leveren van de beste producten, service en diensten.

De mix van medewerkers met een ICT-, makelaars-, commerciële en bedrijfseconomische achtergrond zorgt voor een evenwichtig en professioneel team dat elke dag voor de klanten van Realworks klaar staat.

 
 

Visie Realworks

Makelaar zal door gebruik van Realworks als centrale punt van beheer van object-, subject- en relatie informatie in staat zijn succesvol te opereren.
 

Missie Realworks

Het ontwikkelen en leveren van innovatieve diensten die bijdragen aan het optimaliseren en efficiënter inrichten van de bedrijfsprocessen en bevorderen van het klantcontact van de makelaar.
 
 

Directie


 

Sha Sohi

CEO

06 - 25 01 85 64
sha@realworks.nl

 

Frank van Velthoven

Commercieel directeur

06 - 26 37 89 60
frank@realworks.nl

 

Ronald Klop

CTO


ronald@realworks.nl
 

Management


 

Rob Seller

Manager Product & Relations

06 - 24 27 96 94
rob@realworks.nl

 

Bart Beekman

Manager Support


bart@realworks.nl

 

Hans Timans

Back-office development


hans@realworks.nl

 

Pieter Fibbe

Front-office development


pieter@realworks.nl